Модуль BetaFPV 2.4 / 868 / 915 ELRS Nano

Виробник:
BetaFPV
Наявність:
Очікується
1580 грн
Розширена гарантія
7 днів на повернення
Акції, знижки, подарунки

Модуль BETAFPV Nano RF TX заснований на проекті ExpressLRS, RC-каналі з відкритим вихідним кодом для RC-додатків. ExpressLRS прагне досягти найкращої продуктивності каналу як за швидкістю, так і затримкою і дальністю. Це робить ExpressLRS одним з найшвидших доступних каналів RC, але забезпечує продуктивність на великих відстанях.

Безліч предметів ExpressLRS вже є!

Технічні характеристики

 • Частота оновлення пакетів: 25 Гц/50 Гц/100 Гц/200 Гц (915 МГц/868 МГц)
  25 Гц/50 Гц/150 Гц/250 Гц/500 Гц (2,4 ГГц)
 • Вихідна потужність RF: 100 мВт/250 мВт/500 мВт
 • Діапазони частот (версія Nano RF Module 2.4G): 2,4 ГГц ISM
 • Діапазони частот (модуль Nano RF 915 МГц/868 МГц): 915 МГц FCC/868 МГц ЄС
 • Вхідна напруга: 5 В 12 В
 • USB-порт: Тип-C

Діаграма

Радіочастотний модуль BETAFPV Nano сумісний з радіопередавачем, який має відсік для наномодуля (також відомий як відсік для полегшеного модуля, наприклад, Frsky Taranis X-Lite, Frsky Taranis X9D Lite, TBS Tango 2).

Примітка: Будь ласка, зберіть антену перед живленням. Інакше мікросхема PA у модулі Nano TX буде незворотно пошкоджена.

Оновіть прошивку

Стокова прошивка приймача Nano та модуля TX виробництва нашої компанії - ELRS V1.0.0-RC5 (п'ята версія реліз-кандидата);
Інноваційна команда ЕЛРС офіційно випустила першу основну версію V1.0.0 17 липня. У ньому є оновлення:

 • Модуль 2.4G Nano TX підтримує частоту поновлення 500 Гц;
 • Коротко натисніть кнопку на модулі Nano 3 рази, щоб перейти у стан прив'язки.

Рекомендовано оновити модулі TX та приймачі до першої основної версії V1.0.0. Також пілоти могли це перевірити Сторінка на гітхабі для новітньої випущеної версії, якщо це можливо.

Примітка:

1. Модуль TX та приймач повинні бути однієї версії ELRS, інакше прив'язка не буде виконана.

2. Модуль TX не підтримує оновлення через WiFi. Будь ласка, скористайтеся конфігуратором ExpressLRS для оновлення прошивки.

Тепер модуль Nano TX з січня 2022 підтримує оновлення через WIFI. Для замовлень до січня 2022 року, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою support@betafpv.com, якщо у вас є які-небудь питання або проблеми.

Інструкція з прошивки ELRS RX/TX.

Дізнайтесь більше про ExpressLRS

ExpressLRS – це RC-посилання з відкритим вихідним кодом для RC-програм. Кожен міг знайти цей проект на Гітхаб або приєднуйтесь до обговорення до групи у фейсбуці .

ExpressLRS заснований на Семтех Лора Апаратне забезпечення SX127x або SX1280 для RX та TX відповідно. він спрямований на досягнення найкращої продуктивності каналу як за швидкістю, затримкою, так і за дальністю. На частоті 900 МГц підтримується максимальна швидкість передачі 200 Гц. На 2,4 ГГц неймовірна частота 500 Гц в даний час підтримується збиранням користувача OpenTX. Це робить ExpressLRS одним з найшвидших доступних каналів RC, але забезпечує продуктивність на великих відстанях.

Все більше і більше постачальників починають підтримувати радіопротокол ExpressLRS у різних частинах, таких як радіопередавач з ELRS на складі, дрон із вбудованим приймачем ELRS, модуль ELRS TX для відсіку JR або відсік Nano. Команда BETAFPV бере участь у цьому проекті та надає низку компонентів ExpressLRS.

Базова конфігурація

ExpressLRS використовує послідовний протокол Crossfire (також відомий як протокол CRSF) для зв'язку між радіопередавачем та модулем Nano TX. Тому переконайтеся, що радіопередавач підтримує послідовний протокол CRSF. Ми використовуємо радіопередавач із системою OpenTX, щоб показати, як налаштувати протокол CRSF та сценарій LUA. Щоб настроїти це, у системі OpenTX увійдіть у налаштування моделі і на вкладці «MODEL SETUP» вимкніть «Internal RF». Потім увімкніть "Зовнішній RF" і виберіть "CRSF" як протокол.

ExpressLRS використовує сценарій OpenTX LUA для керування модулем TX, наприклад, прив'язки або налаштування. За допомогою сценарію LUA пілоти могли перевірити та налаштувати деякі конфігурації модуля Nano RF TX. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, перевірте сторінку підтримки .

 • Збережіть файли скриптів ELRS.lua на SD-карту радіопередавача до папки Scripts/Tools;
 • Натисніть та утримуйте кнопку «SYS» (для RadioMaster T16 або аналогічних радіостанцій) або кнопку «Меню» (для Frsky Taranis X9D або аналогічних радіостанцій), щоб відкрити меню «Інструменти», де ви можете знайти сценарій ELRS, готовий до запуску одним клацанням миші ;
 • На зображенні нижче показано, що сценарій LUA успішно запущено;

Прив'язка та вихідна потужність

Сценарій Lua, як описано у розділі «Сценарій LUA». Крім того, коротке натискання кнопки на модулі також може увійти до стану прив'язки.

Примітка. Світлодіод НЕ блиматиме при вході в стан прив'язки. Модуль вийде зі стану прив'язки через 5 секунд автоматично. Короткий та послідовний натискання 3 рази для прив'язки.

Модуль Nano RF TX може перемикати вихідну потужність через ELRS. Сценарій Lua, як описано у розділі «Сценарій LUA». Крім того, тривале натискання кнопки на модулі може перемикати вихідну потужність.

Вихідна потужність модуля RF TX та світлодіодна індикація показані нижче.

Колір світлодіода Вихідна потужність ВЧ
Синій 100 мВт
Пурпурний 250 мВт
червоний 500 мВт

Запитання-Відповіді

Завантажити посібник користувача модуля BETAFPV ELRS Nano TX.

Як прошити ExpressLRS TX/RX.

Модуль ELRS Nano TX відповідає технічним стандартам, які регламентуються Міністерством внутрішніх справ та комунікацій (MIC) Японії. Будь ласка, перегляньте сертифікат тут .

Упаковка

 • 1 * Модуль BETAFPV ELRS Nano TX
 • 1 * антена BETAFPV Moxon
 • 1 * Посібник користувача модуля Nano TX

Модуль передачі 24 ГГц

МОДУЛЬ ПЕРЕДАЧІ 915 МГЦ/868 МГЦ


Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись
Схожі товари