AKK Race Ranger 200/400/800/1600mW на 40 каналів Відеопередавач

Виробник:
akk
Наявність:
10
992 грн

Відеопередавач AKK Race Ranger FPV значно кращий у порівнянні з усіма іншими відеопередавачами AKK. Він має набагато кращий захист, більшу дальність передачі та чіткіший індикатор, що робить його відмінним відеопередавачем 5,8 ГГц, пропонуючи вам абсолютно новий досвід FPV!

Повний захист . Цей відеопередавач AKK FPV повністю покритий металевим корпусом, тому його не можна зламати навіть у разі випадкового падіння!

Точніший індикатор. 8 синіх світлодіодів для CH, 5 зелених світлодіодів для встановлення частоти та 3 червоних світлодіодів для встановлення потужності. Новий інтелектуальний дизайн індикатора FPV VTX обслуговує візуальні потреби, а також фактичну роботу.

Довгий діапазон VTX. Потужність до 1600 мВт (міжнародна версія) та стабільна передача сигналу дозволяють йому встановити новий рекорд дальності польоту VTX.

AKK Race Ranger VTX

Ключова особливість


Цей FPV VTX підтримує SmartAudio, тому можна змінювати налаштування VTX в OSD Betaflight, такі як канали і потужність.

Налаштування частоти та потужності однією кнопкою. Якщо вам не подобається інтелектуальний звук, ви все одно можете змінити канал, діапазон та живлення за допомогою лише однієї кнопки на цьому FPV VTX.

Вбудований мікрофон. FPV VTX із вбудованим мікрофоном – це плюс. Це дозволяє вам чути свій квадрокоптер, навіть якщо він летить надто далеко.

Широкий вхід напруги. Вхід 7-28В. Батарея 2-6s

Вихід 5 В. Цей FPV відеопередавач забезпечує вихід 5 В для камери FPV.

Потужність 200 мВт / 400 мВт / 800 мВт / 1600 мВт.

Таблиця AKK VTX (міжнародна версія) натисніть тут .


Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись
Схожі товари