AKK FX2-Dominator Long Range 5.8GHz FPV Відеопередавач 250-2000mW

Виробник:
akk
Наявність:
1
1353 грн

AKK FX2-Dominator Long Range - один із найпередовіших і найпотужніших відеопередавачів 5,8 ГГц, доступних сьогодні. Надвисока вихідна потужність, чудовий дизайн, стабільна передача на великі відстані та інші сучасні функції.

Передавач 2000 мВт. Надвисока вихідна потужність дає пілотам новий досвід роботи з FPV на великих дистанціях.

Чудовий дизайн охолодження. Відеопередавач потужністю 2000 мВт оснащений 2 радіаторами, які знижують температуру, а також захищають відеопередавач у разі серйозної аварії.

Передавач FPV дальньої дії. Стабільна передача та висока вихідна потужність дозволяють встановити новий рекорд далекого радіусу дії.

Чіткий світлодіодний дисплей. Світлодіодна панель дає вам візуальну індикацію каналу, діапазону та потужності.

2000 мВт VTX FX2-Dominator

Ключова особливість:

Розумна підтримка звуку. Цей відеопередавач потужністю 2000 мВт підтримує SmartAudio, що дозволяє віддалено змінювати налаштування відеопередавача, такі як вихідна потужність, частота та інші параметри за допомогою елементів керування екранного меню Betaflight.

Налаштування частоти та потужності однією кнопкою. Замість використання інтелектуального звуку ви можете перемикати канал, діапазон та потужність лише однією кнопкою на цьому відеопередавачі потужністю 2000 мВт.

Вбудований мікрофон. FPV VTX із вбудованим мікрофоном – це плюс. Ви можете слухати свої двигуни під час польоту, незалежно від того, як далеко ви летить.

Роз'єм MMCX. Роз'єм MMCX міцний та простий у використанні. Розрахований на 100 циклів з'єднання та забезпечує просту та швидку заміну антени. Більше ніяких відірваних роз'ємів UFL.

Розміри: M3, 30,5 x30, 5 мм. Легко встановити.

Широкий вхід напруги. Вхід 7-26В. Батарея 2-6с.

Вихід 5 В. Цей FPV відеопередавач забезпечує вихід 5 В для камери FPV.

Потужність 250 мВт / 500 мВт / 1000 мВт / 2000 мВт.

Таблиця частот VTX 2000 мВт натисніть тут

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари