Emax Avan Flow 5x4.3x3 Пропелер

Виробник:
emax
Наявність:
Немає в наявності
153 грн

Пропелер Emax Avan Flow 5x4,3x3 був розроблений для забезпечення максимального контролю за збереженням ефективності. Справжній постійний крок 4,3 дюйма по всій довжині лопаті забезпечує відчуття лінійного контролю по всій смузі заслінки дросельної при збереженні високих швидкостей. Завдяки спеціальній суміші полікарбонату Avan Flow важить 4,3 грами. Більшість ваги зосереджена біля втулки, що створює низький момент інерція 13,4 г*квадратний сантиметр, що, у свою чергу, робить опору дуже чуйною


Avan Flow був розроблений з нуля, починаючи з конструктивних обмежень, таких як кількість обертів за хвилину, швидкість повітря та необхідна тяга. На основі цих обмежень були побудовані аеродинамічні моделі для прогнозування продуктивності та проектування форми лопаті. Аеродинамічні поверхні з великим вигином використовувалися для досягнення високих коефіцієнтів підйомної сили на великих кутах атаки, що збільшують звалювання. Це дозволяє збільшити кут нахилу леза, зберігаючи у своїй ефективність. Вигнуті аеродинамічні поверхні забезпечують більший діапазон польоту, що забезпечує відмінну чуйність на низьких оборотах, але при цьому дозволяє досягати високих швидкостей.

Для досягнення високої міцності використовують спеціальну суміш полікарбонату. Цей матеріал неймовірно міцний і пластичний, щоб чинити опір руйнуванню при сильних ударах. Товстий корінь леза був розроблений для подальшого збільшення цієї міцності. Наш процес лиття під тиском оптимізовано для зменшення кількості бульбашок у пластиці та підвищення міцності пропелера.


Характеристики

  • Розмір: 5 дюймів
  • Крок: 4.3 дюйми
  • Леза: 3 леза
  • Вага: 4.3 грами
  • Колір прозорий червоний, чорний

Комплектація

  • 2x CW
  • 2x CCW

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари