Модуль BetaFPV 2.4/868/915 ELRS Micro

Виробник:
BetaFPV
Наявність:
Немає в наявності
1640 грн

2.4 - до 500мВ або 1000мВ

868/915 – до 500mW

Модуль BETAFPV Micro RF TX заснований на проекті ExpressLRS, RC-каналі з відкритим вихідним кодом для RC-додатків. ExpressLRS прагне досягти найкращої продуктивності каналу як за швидкістю, так і затримкою і дальністю. Це робить ExpressLRS одним з найшвидших доступних каналів RC, але забезпечує продуктивність на великих відстанях.

Безліч предметів ExpressLRS вже є!

То Корпус модуля ELRS Micro TX та вентилятор випускаються зараз! Модернізований корпус модуля з корпусом USB-порту 6,5*13,5 мм сумісний із більшістю кабелів USB Type-C. Тим більше, що в корпусі нового модуля два кольори. Ви можете легко зробити власний модуль.

Технічні характеристики

 • Деталь: Модуль ELRS Micro TX
 • Вхідна напруга: 5 В 12 В
 • Порт XT30: 5 В 12 В, рекомендується батарея 2S (8,4 В), НЕ підтримує 3S (12,6 В) або вище
 • USB-порт: Тип-C
2,4 ГГц 1 Вт

2,4 ГГц 500 мВт

915/868 МГц 500 мВт

Частота оновлення пакетів

50 Гц, 150 Гц, 250 Гц, 500 Гц

50 Гц, 150 Гц, 250 Гц, 500 Гц

25 Гц, 50 Гц, 100 Гц, 200 Гц

Вихідна потужність ВЧ

25 мВт, 50 мВт, 250 мВт, 500 мВт, 1 Вт

25 мВт, 50 мВт, 250 мВт, 500 мВт

100 мВт, 250 мВт, 500 мВт

Смуги частот

ІЗМ 2,4 ГГц

ІЗМ 2,4 ГГц

915 МГц FCC 868 МГц ЄС

Радіатор Увімкнено Не включено
Не включено
Функція рюкзака Служба підтримки
В даний час не підтримується В даний час не підтримується

ELRS 2.4G 1 Вт Версія

Випущено чорну версію з максимальною вихідною потужністю 1 Вт.Додано нову функцію рюкзака, що забезпечує бездротовий зв'язок між ExpressLRS та іншими пристроями, пов'язаними з FPV, для керування та контролю або для запиту конфігурації.

Примітка. Переконайтеся, що VRX також підтримує функцію рюкзака під час використання функції VRX-рюкзака. Функцію рюкзака буде додано до версії 500 мВт у майбутньому.

У порівнянні з версіями потужністю 500 мВт, в нього вбудований не тільки вентилятор, що охолоджує, але і радіатор, що підвищує ефективність охолодження. Таким чином, цей модуль може працювати належним чином під час повсякденного використання і не потрібно турбуватися про температуру.

Примітка. Про перевірку температури читайте у статті. Температура мікромодуля ELRS .

Обмежена серія 1W

Крім класичного корпусу для модуля micro TX, разом буде випущено обмежену серію. І класична версія корпусу, і версії з обмеженим корпусом мають ту саму функцію. Корпус, надрукований на 3D-принтері, з новим дизайном зовнішнього вигляду робить модуль дуже крутим, коли блимає світлодіод. Обмежений запас, у порядку живої черги!

Діаграма

Модуль BETAFPV Micro RF TX сумісний із радіопередавачем, що має відсік для мікромодуля (відсік для модуля AKA JR/SLIM, наприклад, Frsky Taranis X9D, TBS Mambo). Нижче наведено схему модуля версії 500 мВт.

Нижче представлена ​​схема для версії ELRS 2.4G 1W. DIP-перемикачі будуть додані до версій потужністю 500 мВт у майбутньому.

Примітка. Перед увімкненням живлення зберіть антену. В іншому випадку мікросхема PA в модулі Micro TX буде незворотно пошкоджена.

Примітка. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ батарею 3S або вище для живлення TX-модуля через порт XT30. В іншому випадку мікросхема блоку живлення в модулі TX буде безповоротно пошкоджена.

Примітка. Не вмикайте всі перемикачі DIP одночасно. Ви можете звернутися до таблиці, щоб дізнатися про включення/вимкнення DIP-перемикачів залежно від різних застосувань.

Оновити рюкзак
1-2 DIP-перемикачі
3-4 DIP-перемикачі 5-6-7 DIP-перемикачі
Оновити прошивку НА ВИКЛЮЧЕНИЙ ВИКЛЮЧЕНИЙ
Режим роботи ВИКЛЮЧЕНИЙ НА ВИКЛЮЧЕНИЙ
ВИКЛЮЧЕНИЙ ВИКЛЮЧЕНИЙ НА

Про прошивку

Офіційний проект ExpressLRS на Гітхаб НЕ підтримує функцію OLED зараз. Команда BETAFPV буде працювати з командою ELRS і зробити так, щоб офіційний репозиторій підтримував OLED та функцію кнопок якнайшвидше.

  Опубліковано прошивку BETAFPV Micro TX Module ELRS V2.0.0. Прошивка не включає Binding Phrase. Тому, будь ласка, переконайтеся, що ресивер працює з офіційною основною версією протоколу V2.0.0 і не задано Binding Phrase.

  • Підтримка 5D-кнопок та OLED-меню в офіційному випуску ELRS 2.0.0.
  • Колір світлодіода автоматично змінюється залежно стану системи.
  • Інші нові та різноманітні функції повністю синхронізовані з офіційною версією ELRS 2.0.0.
  • При вході на сторінку меню OLED з довгим натисканням з'єднання між модулем RF TX та приймачем працює нормально. Будь ласка, не змінюйте Pkt Rate, інакше вам доведеться повторно включити живлення приймача.

  https://github.com/BETAFPV/ExpressLRS

  Інструкція з прошивки ELRS RX/TX.

  Тепер ви всі могли використовувати офіційну прошивку ELRS V2.0-RC2, але втратили функцію OLED та джойстика. Ми будемо працювати з командою розробників ELRS та зробимо так, щоб офіційна прошивка ELRS підтримувала всі функції модуля Micro TX. Як важлива віха OLED буде офіційно підтримуватися в V2.1.

  https://github.com/ExpressLRS/ExpressLRS

  Як встановити прив'язку до цього модуля Micro TX, якщо офіційний основний потік ELRS ще не підтримує OLED?

  Спочатку завантажте вихідний код гілки master-betafpv-oled-menu на локальний сайт із Гітхаб .

  По-друге , відкрийте конфігуратор ExpressLRS та завантажте вихідний код у форматі upzip з локального сервера. Виберіть цільовий пристрій «BETAFPV 900/2400 TX Micro». Тепер ви можете налаштувати свою власну фразу прив'язки та інші параметри, як завжди.

  По-третє , складання та прошивка.

  Дізнайтесь більше про ExpressLRS

  ExpressLRS – це RC-посилання з відкритим вихідним кодом для RC-програм. Кожен міг знайти цей проект наГітхаб або приєднуйтесь до обговорення групи в фейсбуці .

  ExpressLRS заснований на Семтех Лора Апаратне забезпечення SX127x або SX1280 для RX та TX відповідно. він спрямований на досягнення найкращої продуктивності каналу як за швидкістю, затримкою, так і за дальністю. На частоті 900 МГц підтримується максимальна швидкість передачі 200 Гц. На 2,4 ГГц неймовірна частота 500 Гц в даний час підтримується збиранням користувача OpenTX. Це робить ExpressLRS одним з найшвидших доступних каналів RC, але забезпечує продуктивність на великих відстанях.

  Все більше і більше постачальників починають підтримувати радіопротокол ExpressLRS у різних частинах, таких як радіопередавач з ELRS на складі, дрон із вбудованим приймачем ELRS, модуль ELRS TX для відсіку JR або відсік Nano. Команда BETAFPV бере участь у цьому проекті та надає низку компонентів ExpressLRS.

  Функція рюкзака

  Деякі модулі ExpressLRS TX включають додатковий чіп ESP8285, який дозволяє нам здійснювати бездротовий зв'язок з іншими пристроями з підтримкою ESP8285, використовуючи протокол espnow. Ми називаємо цей чіп "TX-Backpack". Метою TX-Backpack є забезпечення бездротового зв'язку між ExpressLRS та іншими пристроями, пов'язаними з FPV, для керування та контролю або для запиту конфігурації.

  https://github.com/ExpressLRS/Рюкзак/віки

  Кнопка та OLED

  Модуль ELRS TX можна настроїти за допомогою сценарію OpenTX LUA. З OLED та кнопкою радіоконтролер без OpenTX, що підтримує CRSF, може легко використовувати цей мікромодуль ELRS. Наступні радіоконтролери без OpenTX добре працюють із цим модулем TX. Futaba T16IZ, T16SZ та T18SZ (з оновленням до 3.9e), Wsky ET16, Radiolink AT9S Pro.

  Примітка. Усі розміри кнопок 5D доступні у прошивці BETAFPV ELRS V2.0.0. Будь ласка, оновіть прошивку для нових опор.

  Нижче наведено основну роботу кнопки та OLED для прошивки V1.0.0.

  Тривале натискання:

  На сторінці екрана блокування натисніть та утримуйте, щоб розблокувати та увійти на сторінку меню.

  На сторінці меню натисніть та утримуйте, щоб змінити значення цього рядка.

  Короткий натиск:

  На сторінці блокування екрана коротке натискання недійсне.

  На сторінці меню коротко натисніть, щоб перейти до наступного рядка.

  Примітка. Коли модуль RF TX входить на сторінку меню, зв'язок між модулем RF TX і приймачем буде втрачено, з'єднання автоматично відновиться після виходу зі сторінки меню; Ви повинні знову увімкнути приймач, якщо ви змінили Pkt Rate.

  Примітка. Коли модуль RF TX переходить у стан оновлення WIFI, кнопка стає недійсною. Будь ласка, повторно увімкніть модуль RF TX після оновлення прошивки через WIFI.

  Модуль ELRS Micro TX

  Нижче представлена ​​основна робота кнопки та OLED для прошивки BETAFPV ELRS V2.0.0.

  Тривале натискання: розблокування та вхід до сторінки меню або використання поточних налаштувань на сторінці меню.
  Вгору/вниз : перехід до останнього/наступного рядка.
  Ліворуч/праворуч : змінити значення цього рядка.
  Короткий натиск : увімкнути статус прив'язки або статус оновлення WiFi.

  Примітка. Якщо ви змінили значення Pkt Rate, вам необхідно знову увімкнути живлення приймача.

  Примітка. Коли модуль RF TX переходить у стан оновлення WIFI, кнопка стає недійсною. Будь ласка, повторно увімкніть модуль RF TX після оновлення прошивки через WIFI.

  Базова конфігурація

  ExpressLRS використовує послідовний протокол Crossfire (також відомий як протокол CRSF) для зв'язку між радіопередавачем та модулем TX. Тому переконайтеся, що радіопередавач підтримує послідовний протокол CRSF. Ми використовуємо радіопередавач із системою OpenTX, щоб показати, як налаштувати протокол CRSF та сценарій LUA. Щоб настроїти це, у системі OpenTX увійдіть у налаштування моделі і на вкладці «MODEL SETUP» вимкніть «Internal RF». Потім увімкніть "Зовнішній RF" і виберіть "CRSF" як протокол.

  ExpressLRS використовує сценарій OpenTX LUA для керування модулем TX, наприклад, прив'язки або налаштування. За допомогою сценарію LUA пілоти могли перевірити та налаштувати деякі конфігурації модуля Nano RF TX. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, перевірте сторінку підтримки .

  • Збережіть файли сценаріїв ELRS.lua/ELRSV2.lua на SD-картку радіопередавача у папці Scripts/Tools;
  • Натисніть та утримуйте кнопку «SYS» (для RadioMaster T16 або аналогічних радіостанцій) або кнопку «Меню» (для Frsky Taranis X9D або аналогічних радіостанцій), щоб відкрити меню «Інструменти», де ви можете знайти сценарій ELRS/ELRSV2.lua, готовий до запуску лише з один клік;
  • На зображенні нижче показано успішне виконання сценарію LUA;

  Скрипт ELRS.lua

  Скрипт ELRSV2.lua

  Прив'язка та вихідна потужність

  Модуль Micro RF TX поставляється з офіційним основним випуском протоколу V1.1.0 або V2.0.0 і не містить фрази прив'язки.І не встановлена ​​обов'язкова фраза. Модуль Micro RF TX може увійти до стану прив'язки через сценарій ELRS.lua або ELRSV2.lua, як описано в розділі «Сценарій LUA». Крім того, використовуючи кнопку та OLED, перейдіть у положення BIND і натисніть та утримуйте кнопку. Коротко натисніть кнопку, якщо це V2.0.0. Потім радіочастотний модуль перейде у стан прив'язки.

  Скрипт ELRS.lua

  Примітка. Світлодіод НЕ блиматиме при вході в стан прив'язки. Модуль вийде зі стану прив'язки через 5 секунд автоматично. Короткий та послідовний натискання 3 рази для прив'язки.

  Скрипт ELRSV2.lua

  Примітка. Світлодіод НЕ блиматиме при вході в стан прив'язки. Модуль автоматично вийде зі стану прив'язки за 5 секунд.

  Примітка. Якщо ви перепрошуєте прошивку модуля RF TX за допомогою власної фрази прив'язки, переконайтеся, що приймач така ж фраза прив'язки. У цій ситуації модуль RF TX та приймач зв'яжуться автоматично.

  Відгуків: 1
  Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
  Антон
  29.10.2022
  Взяв версію на 868 Мгц, 2шт., собі та другу, все працює, прошився на прошивку 2.5.1, однак починає постійно відвалюватись зв'язок як тільки переключаюсь на 500мВт потужність, таке спостерігається на обох модулях.
  Рекомендуємо подивитись
  Схожі товари