iFlight XING2 2207 6S 1855KV FPV Мотор Unibell FPV Безщітковий мотор

Виробник:
iFlight
Наявність:
Очікується
869 грн
Розширена гарантія
7 днів на повернення
Акції, знижки, подарунки

ОПИС ПРОДУКТУ

Мотори серії XING NextGen стали популярними після першого випуску у 2018 році та стали новим стандартом на ринку. Чи була це вигнута форма або внутрішнє демпфуюче кільце для захисту підшипника, чи це були підшипники NSK вищої якості у поєднанні з валом з титанового сплаву вищої якості? Всі ці роки нас копіювали і порівнювали, але тепер настав час знову встановити новий стандарт! Нарешті, ми готові анонсувати нашого попередника XING2!

Плавні, надійні та потужні двигуни XING були модернізовані, і ми досягли ще більш високих стандартів у нашому виробництві, а також кращої продуктивності, ніж будь-коли раніше. Було введено нові вигнуті дугові магніти N52H з прорізами в центрі, щоб значно скоротити час відгуку двигуна! Можливо, найбільшим вузьким місцем нашого польотного контролера FPV є двигун через затримку переведення при гальмуванні та прискоренні. Двигуни XING2 пропонують швидший відгук, щоб швидше перетворити ваш контур ПІД і отримати відчуття блокування, яке ви завжди шукали!

Завдяки використанню високоякісних матеріалів та міцному з'єднанню розтруба та валу ми змогли зменшити до мінімуму повітряний зазор магніту та розшарування статора . Чим менший повітряний зазор, тим нижче цей опір і вище магнітний потік (який є магнітним аналогом струму), що призводить до більшої ефективності та більшої потужності !

На початку 2018 року ми почали встановлювати кільця ущільнювачів на верхню частину наших підшипників між дзвоном двигуна і статором. Це діє як поглинач, якщо ваш дзвін або вал пережив удар і зберігає зазор підшипника щільним, щоб зменшити всі ці вібрації, викликані високими обертами! Він також може знизити осьову ударну силу настільки, щоб ваші підшипники залишалися гладкими і безшумними. Весь наш досвід, високоякісні розтруби 7075, захист підшипників з кільцем ущільнювача і всі інші функції, які ви тільки що бачили в оригінальній серії XING, як і раніше вбудовані в нову форму і дизайн!


Функції:

- Вал з титанового сплаву 5 мм, наш найміцніший карданний вал!

- Удароміцний алюмінієвий дзвінок 7075

- Гладкі та довговічні підшипники NSK 9x4x4

- Вигнуті дугові магніти N52H з прорізами по центру

- Захист зазору підшипника з кільцем ущільнювача XING

- Протектор проводів двигуна

- динамічно збалансований


Специфікація

- Модель: XING2 2207

- KV: 1855KV

- Версія: гвинтове різьблення CW

- Вхідна напруга: / 6S Lipo

- Конфігурація: 12Н14П

- Діаметр статора: 22 мм

- Довжина статора: 7 мм

Вага: 31,6 г з коротким дротом

- Довжина дроту: 20AWG 160 мм

- Схема кріплення: 16*16 мм


До комплекту входить:

1x XING2 2207 Безщітковий двигун

4x m3 * 6 гвинтів

1x M5 Фланцева стопорна гайка з нейлоновою вставкою

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари