Правила використання літієвих акумуляторів

УВАГА! Продавець і виробник не несуть відповідальності за будь-які збитки, які виникли внаслідок неправильного поводження з літій-полімерним акумулятором. Перед використанням літій-полімерних акумуляторів необхідно ознайомитись із правилами використання акумуляторів LiPo. Заборонено розряджати акумулятор нижче 3,5В на елемент, та заряджати напругою вищою ніж вказано виробником. Завжди слід стежити за напругою.

Як правильно використовувати, заряджати та зберігати акумулятори LiPo
Літій-полімерні акумулятори (LiPo, LiHV) ідеально підходять для моделювання програм, але вимагають від користувача більшої уваги, ніж інші акумулятори. Для того, щоб якомога довше забезпечити свою безпеку та ємність акумуляторів, слід дотримуватись кількох дуже простих правил. Недотримання їх може призвести, зокрема, до вибуху або навіть пожежі.

Заряджайте акумулятори спеціальними мікропроцесорними зарядними пристроями для заряджання LiPo акумуляторів з вимірюванням температури акумуляторів.
Якщо температура батареї перевищує 50 градусів Цельсія, негайно припиніть заряджання.
Заряджайте акумулятори струмом не більше 1С, щоб продовжити термін служби (спрощена ємність акумулятора * 1 = рекомендований зарядний струм).
Завжди контролюйте процес заряджання, ніколи не залишайте акумулятор, підключений до зарядного пристрою, в іншій кімнаті, ніж ви!
Заряджайте акумулятори у відповідному режимі (LiPo або LiHV), уникаючи перезаряджання акумулятора (для LiPo макс. 4,2 на елемент, для LiHV макс. 4,35 на елемент).
Не допускайте розрядження акумулятора нижче 3,5 В елемент, інакше акумулятор може бути незворотно пошкоджений.
Зверніть увагу на максимальний струм, який ви можете отримати (30C, 60C) від батареї (спрощена ємність батареї * C = максимальний споживаний струм).
Використовуйте батареї при температурі навколишнього середовища від 0 до 45 градусів за Цельсієм. Використання їх при інших температурах може призвести до більш швидкої деградації.
Не використовуйте батареї, які фізично пошкоджені, мають оголені кабелі або здулися.
Не викидайте батареї разом зі звичайним сміттям.
Акумулятори слід утилізувати у спеціальних контейнерах для цієї мети, які знаходяться у школах чи офісах. Їх також можна повернути у пунктах ПСЗОК.
Завдяки основним правилам поводження з літій-полімерними акумуляторами ви забезпечите безпеку себе та свого оточення.

Ніколи не нехтуйте правилами безпеки!