Антена TBS Diamond

Виробник:
TBS
Наявність:
1
1086 грн
Розширена гарантія
7 днів на повернення
Акції, знижки, подарунки

TBS Diamond - це частково спрямована антена для кращого проникнення сигналу від передавача.

Враховуючи проблеми та досвід використання попередніх версій антени, TBS звернулися до Video Aerial Systems та IBCrazy для створення досконалої антени.

Завдяки вивченню зносостійкості корпусу антен TBS Triumph, було створено високоміцний корпус для TBS Diamond.

Нові антени використовують часткову спрямованість сигналу, ця унікальна функція дозволяє отримати більший діапозон при польоті перед вами, але при цьому зберігає міцний зв'язок із дроном при польоті позаду вас. Антена використовує землю, на якій ви стоїте, щоб відображати і, отже, посилювати ваш сигнал у порівнянні з тим, з чим можуть упоратися традиційні антени.

Коментар розробника Alex "IBCrazy" Greve:

"Деякі пілоти раптово втрачали зв'язок з дроном у випадкові моменти часу. Я дослідив 4 випадки і виявив, що всі втрати відбувалися на тому самому відносному азимуті. Було очевидно, що провідна земля викликає нуль між азимутом 0-5 і 15-20 градусів. Виявилося, що проблеми із сигналом були не через використання передавача TBS Crossfire, а проблема виникала через землю, на якій стояли пілоти.

Щоб виправити це, я розробив антену, яка не тільки чинила опір впливу землі, але й відстежувала сигнал вздовж землі при польоті на малій висоті. Для цього була потрібна збалансована замкнута структура. Результатом стала антена TBS Diamond!

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Частота: 850 – 950MHz
  • Посилення: 2.88 dBi
  • Роз'єм: SMA plug (Male)
  • Рекомендується для: TBS Crossfire TX або TBS Crossfire Micro TX
  • Розмір: 135 х 120мм
  • Вага: 20.6г
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари