Приймач BetaFPV ELRS Lite
Приймач BETAFPV Lite заснований на проекті ExpressLRS, RC-посиланні з відкритим вихідним кодом для RC-додатків. ExpressLRS прагне досягти найкращої продуктивності каналу як за швидкістю, так і затримкою і дальністю. Це робить ExpressLRS одним з найшвидших доступних каналів RC, але забезпечує продуктивність на великих відстанях.
Безліч предметів ExpressLRS вже є!
Нано RX або Lite RX
У чому основна різниця між Nano приймач і лайт ресивер?
Приймач Nano (версія 2.4G) є першим і (поки що) єдиним приймачем з підсилювачем потужності (PA+LNA). Він має вихід телеметрії 100 мВт та кращу чутливість при більшій відстані. У приймача Lite немає підсилювача потужності/малошумного підсилювача, тому його потужність телеметрії така сама, як у RF-чіпа SX1280 з потужністю 17 мВт.
Крім того, ресивер Nano поставляється зі звичайним зовнішнім дипольним Т-антеною . Приймач Lite має SMD керамічну антену і теоретично це не такий великий радіус дії.
Настійно рекомендую приймач Nano, якщо місця достатньо. Для 65-85-міліметрових дронів з обмеженим простором і невеликою вагою приймач Lite є найкращим вибором.
Баштова антена або плоска антена
Новий полегшений приймач з плоскою антеною оснащений надтонкою платою товщиною 3 мм та легкою вагою 0,53 г, що вимагає менше місця для збирання на дронах з обмеженим простором. Крім того, міцна плоска антена без нестандартних частин витримує удари, що робить приймач таким крихким.
Якою б не була баштова антена або плоска антена, обидві версії добре справляються з керуванням, дальністю дії та стабільністю, забезпечуючи пілотам гарні враження від польоту. Нижче в таблиці представлена основна інформація для двох антен. Показано, що обидві антени мають однакові показники посилення. Однак ефективність плоскої антени вища, ніж у баштової. Незважаючи на це, баштова антена та плоска антена можуть досягати однакової дальності за рівних умов.
Баштова антена | Плоска антена | |
Маса | 0,47 г | 0,53 г |
Розмір | 10мм*10мм*6мм | 11мм * 10мм * 3мм |
Посилення | 3,3 дБі | 3,2 дБі |
Ефективність радіо | >70% | >80% |
Зворотні втрати | <-7 | <-7 |
Рекомендувати дрон | Дрон, що кричить | Дрон, що кричить |
Технічні характеристики
- Вага: 0,47 г (з керамічною антеною Tower SMD), 0,53 г ( з плоскою керамічною антеною SMD )
- Розмір: 10 мм * 10 мм * 6 мм (вежа), 11 мм * 10 мм * 3 мм (плоский)
- Мікроконтролер: ESP8285
- Потужність телеметрії: 17 мВт
- Діапазони частот (версія наноприймача 2,4G): 2,4 ГГц ISM
- Вхідна напруга: 5 В
- Антена: Вбудована керамічна антена SMD
Діаграма
Приймач Lite з антеною вежі 2.4G схема версії, як показано нижче.
Схема версії приймача Lite із плоскою антеною 2,4G показана нижче.
Примітка. Версія прошивки приймача Lite, виробленого нашою компанією - ELRS 1.0.0; Команда ELRS Innovative офіційно випустила версію 1.2.0, яка несумісна із версією 1.0.0. Ми пропонуємо нашим клієнтам оновити версію ELRS цього приймача до версії 1.2.0, якщо це необхідно. Примітно, що модуль TX і приймач повинні бути однієї версії ELRS, в іншому випадку частота не може успішно збігтися.
Примітка. Якщо ви прошиваєте прошивку ELRS V1.1.0 на приймач lite, оновіть її через кабель. В іншому випадку приймач lite увійде до циклу завантаження при оновленні ELRSV1.1.0 через WIFI.
Дізнайтесь більше про ExpressLRS
ExpressLRS – це RC-посилання з відкритим вихідним кодом для RC-програм. Кожен міг знайти цей проект на Гітхаб або приєднуйтесь до обговорення до групи у фейсбуці .
ExpressLRS заснований на Семтех Лора Апаратне забезпечення SX127x або SX1280 для RX та TX відповідно. він спрямований на досягнення найкращої продуктивності каналу як за швидкістю, затримкою, так і за дальністю. На частоті 900 МГц підтримується максимальна швидкість передачі 200 Гц. На 2,4 ГГц неймовірна частота 500 Гц в даний час підтримується збиранням користувача OpenTX. Це робить ExpressLRS одним з найшвидших доступних каналів RC, але забезпечує продуктивність на великих відстанях.Все більше і більше постачальників починають підтримувати радіопротокол ExpressLRS у різних частинах, таких як радіопередавач з ELRS на складі, дрон із вбудованим приймачем ELRS, модуль ELRS TX для відсіку JR або відсік Nano. Команда BETAFPV бере участь у цьому проекті та надає низку компонентів ExpressLRS.
Конфігурація та прив'язка
ExpressLRS використовує послідовний протокол Crossfire (також відомий як протокол CRSF) для зв'язку між приймачем та платою контролера польоту. Тому переконайтеся, що плата польотного контролера підтримує послідовний протокол CRSF. Далі ми використовуємо польотний контролер із прошивкою Betaflight, щоб показати, як налаштувати протокол CRSF.
З'єднання між приймачем ELRS Lite та платою FC показано нижче.
Увімкніть відповідний UART (наприклад, UART3 нижче) як послідовний Rx на вкладці «Порти» Betaflight Configurator.
На вкладці «Конфігурація» виберіть «Послідовний приймач» на панелі «Приймач» та виберіть «CRSF» як протокол. Телеметрія тут необов'язкова та зменшить частоту оновлення флешки через те, що ці слоти передачі використовуються для телеметрії.
Приймач Lite поставляється з офіційним протоколом основної версії V1.1.0 і не містить фрази прив'язки. Приймач Lite може увійти у стан прив'язки при триразовому включенні/вимкненні живлення.
- Підключіть та відключіть приймач Lite три рази;
- Переконайтеся, що світлодіод швидко блимає двічі, що вказує на те, що приймач перебуває в режимі прив'язки;
- Переконайтеся, що модуль RF TX або радіопередавач входять у стан прив'язки, що надсилає імпульс прив'язки;
- Якщо приймач має суцільне світло, він пов'язаний.
Примітка. Прив'язка один раз і одержувач збереже інформацію про прив'язку. Повторно увімкніть живлення та успішне автоматичне підключення.
Примітка. Якщо ви перепрошуєте прошивку приймача за допомогою власної фрази прив'язки, переконайтеся, що модуль TX має таку фразу прив'язки. У цій ситуації модуль RF TX та приймач зв'яжуться автоматично.
Інструкція з експлуатації приймача BETAFPV ELRS Nano скачати. (Використовуйте той же посібник до Nano Receiver).
Упаковка
- 1 * приймач BETAFPV ELRS Lite (баштова антена або плоска антена)
- 2 * Запасна термозбіжна трубка
- 4 * 30awg силіконові з'єднувальні дроти (1 чорний, 1 червоний, 1 білий, 1 жовтий)
або