TBS CROSSFIRE DIVERSITY NANO RX приймач

Виробник:
TBS
Наявність:
Очікується
2054 грн
Розширена гарантія
7 днів на повернення
Акції, знижки, подарунки

УВАГА!

 

ПЕРЕД ПРИВ'ЯЗКОЮ ОБНОВТЕ ПЕРЕДАТНИК CROSSFIRE ДО ВЕРСІЇ 2.88 АБО Вище!

 

В чергове TBS змінює визначення польотів на великі відстані! У TBS Crossfire Diversity Nano RX ми взяли найпотужніший приймач Crossfire. Представляємо компактний повноцінний приймач рознесеного прийому на будь-якій частоті, навіть зі схемою резервування потужності (батарея в комплект не входить!)

СПРАВЖНЯ РІЗНОМАНІТТЯ, ПОВНИЙ СПЕКТР

 

TBS CROSSFIRE Diversity Nano Receiver - це компактний RC-приймач з 8-канальними виходами (PPM, SBUS та CRSF), з найкращим у галузі шумозаглушенням та рекордною дальністю дії. Це єдиний приймач, що забезпечує справжній каскад із двома входами, рознесення на основі мікросхем, зі звичайною фільтрацією та придушенням шуму від бортових відеосистем.

РЕЖИМ МАЯКУ

 

Ви колись втрачали літак і годинами його шукали? Увійдіть у режим маяка TBS CROSSFIRE. Приймач Diversity nano поставляється з портом для акумулятора LiPo, до якого можна підключити додатковий резервний порт (1s). Він підтримуватиме роботу приймача протягом цілого дня після того, як вся бортова електроніка відключиться. Він буде волати про допомогу, повідомляючи вам свої координати GPS, а також видавати сигнали радіомаяка, які дозволять вам точно визначити його місцезнаходження, навіть якщо на вашому літаку ніколи не було GPS. Резервна батарея (1 с) також буде заряджена, як тільки ви подасте живлення на установку.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
  • Вага: 1,8 г (тільки приймач)
  • Розмір: 24 мм x 18 мм
  • Потрібно: Прошивка V2.87
  • Вхідна напруга: від + 3,3 до 8,4 В

Комплектація

 
  • 1x TBS Crossfire Diversity Nano Receiver
  • 2x Мікроприймальна антена TBS Crossfire
  • 1x запасна термозбіжна трубка
  • 14x 30awg силіконові з'єднувальні дроти

ЗАВАНТАЖЕННЯ

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись
Схожі товари