VIFLY Cam Switcher 2 канальний перемикач відео сигналу

Виробник:
VIFLY
Наявність:
Очікується
316 грн
Розширена гарантія
7 днів на повернення
Акції, знижки, подарунки
VIFLY Cam Switcher
VIFLY Cam Switcher легко перемикає дві камери FPV через передатчик. Він сумісний із гоночними квадроциклами та літаками.

Швидке перемикання камер (Пряме підключення приймача)
Незалежно від того, чи це ШІМ-радіоприймач у літаку чи SBUS/IBUS/DSMX-радіоприймач на гоночному квадроциклі, VIFLY Cam Switcher має можливість приймати сигнал від обох за допомогою нашої розширеної програми. На відміну від інших продуктів, які приймають сигнал гоночних квадроциклів через контролер польоту, Cam Switcher підключається безпосередньо до приймача, що мінімізує час переходу та забезпечує швидку відповідь. Настав час створити свій CheaterKwad для більшої розваги.
Легке налаштування та відсутність конфігурації Betaflight
Хоча радіоприймачі SBUS/IBUS/DSMX на гоночних квадрациклах не мають вихідних каналів ШІМ, VIFLY Cam Switcher може приймати сигнал безпосередньо від приймача за допомогою власного алгоритму. Це не залежить від контролера польоту, і немає необхідності встановлювати функцію PINIO у Betaflight, тому налаштування є дуже складним для більшості FPV-льотчиків.
Сумісний із гоночними квадроциклами та літаками
VIFLY Cam Switcher - це розумний аксесуар для прийому сигналу від приймача ШІМ та приймача SBUS/IBUS/DSMX. Тепер ви можете легко перемикати дві камери на гоночному дроні чи літаку з радіоуправлінням.
Маленький та легкий
Надзвичайно малий розмір, лише 9x18 мм, це також чудовий вибір для мікроквадроциклів та літаків. Вес становить 0,5 г, що майже не впливає на високопродуктивні моделі.

 

Монтажна схема
Просто підключіть VIFLY Cam Switcher до приймача ШІМ (літак) або приймача SBUS/IBUS/DSMX (гонковий дрон), і він готовий легко перемикати дві камери.
VIFLY Cam Switcher - схема підключення

Характеристики
Розмір (ДхШхВ): 9×18 мм
Вес: 0,5 грам
Вхідні дані: 2
Вхідна напруга: 4,2 – 25 В
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари