ViFly Whoopstor V3 Зарядний пристрій

Виробник:
VIFLY
Наявність:
Немає в наявності
1418 грн
ViFly Whoopstor V3

Зараз Whoopstor, ймовірно, найпопулярніший зарядний пристрій у світі Tiny Whoop. Тепер із швидкою зарядкою, кольоровим екраном, здатним розряджатися для належного догляду за батареєю та тривалого терміну служби батареї, найкращим розсіюванням тепла, багатьма варіантами вхідного живлення (XT60/USB-C/12В) і, звичайно, підтримує BT2.0 та PH2 .0 !!

особливості
  • [Зарядний та розрядний пристрій] VIFLY WhoopStor 3 – перший LiPo зарядний пристрій 1S із функцією зберігання. Він включає функції як зарядки, так і розрядки. Просто виберіть цільову напругу, і він зробить це за вас автоматично.
  • [Барвистий РК-екран, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс] VIFLY WhoopStor 3 встановлює високоякісний РК-екран, стан зарядки чітко відображається, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить операцію дуже простою.
  • [Швидка швидкість заряджання] Діапазон току заряду становить від 0,3 A до 1,3 A, ви можете вибрати різний струм заряду для батарей різного розміру, краще заряджати батарею зі швидкістю 2C.
  • [6 незалежних портів] 6 незалежних каналів заряджання, необов'язкових для того, щоб усі батареї мали однакову напругу та розмір. Ви також можете відключити один, який готовий, і підключити інший, поки інші ще заряджаються.
  • [Кілька джерел живлення] Він підтримує джерело живлення Type-C, XT60 та DC. Type-C використовує протокол PD та QC, який підтримує швидку зарядку від 9 В і 12 В, але не підтримує звичайну зарядку через USB 5 В.
  • [Функція пам'яті] VIFLY WhoopStor 3 додавши функцію запам'ятовування останніх налаштувань часу, не потрібно встановлювати струм заряду щоразу, коли ви його вмикаєте.
  • [Індикація зумера] VIFLY WhoopStor 3 додавши зумер, який подає звуковий сигнал після завершення одного циклу заряджання. Якщо вам не подобається звуковий сигнал, ви можете вимкнути зумер вручну.
Технічні характеристики
Вхідний роз'єм: XT60, DC (5,5x2,1 мм), USB-C (PD3.0)
Діапазон вхідної напруги: 6 В-26 В (батарея XT60 2S-6S, DC), 9 В-20 В (USB-C)
Максимальна вхідна потужність: 40 Вт
Максимальний зарядний струм: 1,3 А/порт
Підключення батареї: PH2.0 & BT2.0
Тип батареї: LiPO 4,20 (±0,05 В) / LiHV 4,35 (±0,05 В)
Напруга зберігання: 3,80 (±0,05 В) / 3,85 (±0,05 В)
Максимальна потужність розряду: 1,1 Вт/порт
Розміри: 108x55x30 мм

Комплектація
1x ViFly WhoopStor V3 1S LiPo/LiHV 6-канальний зарядний і розрядний пристрій постійного струму/USB-C для BT2.0 та PH2.0
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись
Схожі товари